Fiat Professional PZM-LUBLIN LUBLIN Fiat Professional PZM-LUBLIN LUBLIN
   
Fiat  
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Usługi finansowe

Usługi posprzedażneUsługi Fiat ProfessionalKREDYT W FIAT BANK
Fiat Bank - zawsze po drodze

Wybierz kredyt lub leasing najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Elastyczne finansowanie pojazdu możliwe jest dzięki współpracy w Grupie Fiat firm Fiat Bank i Fidis Leasing. Korzystając ze wsparcia kapitałowego Grupy, firmy te zapewniają najwyższej jakości serwis finansowy.

Teraz możesz wybrać spośród rożnych typów finansowania: kredyt lub leasing w kilku opcjach. Z myślą
o Twoich indywidualnych potrzebach tradycyjnemu leasingowi nadaliśmy zupełnie nowe formy. Porównaj pakiety leasingowe Fidis Leasing, sprawdź najlepszą ofertę. Możesz też zdecydować się na ofertę kredytową
w Fiat Banku.

Atutem finansowania zakupu samochodu w Fiat Banku i Fidis Leasing jest minimum formalności oraz uproszczone procedury kredytowe i leasingowe.


FIAT BANK - ZAWSZE PO DRODZE

Fiat Bank jest częścią Grupy FIAT w Polsce. Dzięki ścisłej współpracy z Fiat Auto Poland oferuje produkty w pełni dopasowane do potrzeb Klientów.

Bank specjalizuje się w kredytowaniu nowych i używanych samochodów. Z kredytów skorzystało już ponad 360 tys. Klientów, spośród których wielu wraca, korzystając z kolejnego finansowania.

Fiat Bank niejednokrotnie został doceniony zarówno przez Klientów, jak i przez dziennikarzy finansowych. W ofercie Banku znajduje się bardzo szeroki wachlarz promocji kredytowych, przygotowanych z myślą o różnych grupach Klientów. Wystarczy skalkulować, która z ofert jest najkorzystniejsza i można wyjechać z salonu nowym samochodem. Jest to możliwe, ponieważ w finansowaniu Fiat Banku minimalna wpłata własna już od 0% wartości kredytowanego samochodu. Dodatkowo Klient ma możliwość finansowania: ubezpieczenia spłaty kredytu Bezpieczny Kredyt, ubezpieczeń GAP i RTI, ubezpieczeń komunikacyjnych, wyposażenia dodatkowego samochodu, opłaty przygotowawczej i pakietu przeglądów okresowych.

Więcej szczegółów na www.fiatbank.pl pod numerem telefonu Biura Obsługi Klienta Fiat Bank: (0-22) 607 49 90 oraz w Salonach Dealerskich.


KREDYT STANDARDOWY

Standardowe oprocentowanie kredytów.

Oprocentowanie
Tabela oprocentowania - kredyt standardowy
Okres kredytu: 6-12 13-24 25-36 37-96
Rodzaj
samochodu
Wiek
samochodu
Nowe, używane do 1 roku 8,99% 9,99% 10,99% 11,99%
Używane od 1 roku do 4 lat 10,49% 11,49% 11,99% 12,49%
Używane powyżej 4 lat 12,99% 13,99% 13,99% 14,99%


LEASING

Fidis Leasing istnieje na polskim rynku od 1999 roku, czerpiąc wzorce z ponad stuletniej tradycji Grupy Fiat. Dzięki doświadczeniu i stałej pracy nad jakością świadczonych usług zaufało mu już ponad 20 tysięcy Klientów.
Indywidualne i elastyczne podejście oraz dotychczasowe doświadczenia umożliwiają spółce dostosowanie oferty do potrzeb każdego Klienta, uwzględniając specyfikę prowadzonej przez niego działalności. Spółka oferuje leasing operacyjny na okres od 23 do 59 miesięcy z minimalnym czynszem inicjalnym już od 0%. W Fidis Leasing istnieje możliwość wliczenia ubezpieczenia samochodu AC/OC/NW ubezpieczeń spłaty leasingu Bezpieczny Kredyt oraz Ubezpieczeń GAP i RTI w miesięczne raty leasingowe. W każdym momencie trwania umowy Klient może przełożyć miesięczną spłatę raty leasingowej bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów - suma spłat i odsetek pozostaje na pierwotnym poziomie. Rata zostaje przesunięta na koniec okresu leasingowania. Możliwość elastycznej spłaty jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć większą kontrolę nad środkami płatniczymi.

Więcej szczegółów na www.fidisleasing.pl, pod numerem telefonu Biura Obsługi Klienta Fidis Leasing: (0-22) 607 49 39 oraz w Salonach Dealerskich.


 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies