Fiat Professional PZM-LUBLIN LUBLIN Fiat Professional PZM-LUBLIN LUBLIN
   
Fiat  
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aktualności

   


2008-09-25
Nowości i Wydarzenia

NOWOŚCI I WYDARZENIA
Fiat Fiorino wybrany Samochodem Dostawczym Roku 2009

Fiat Fiorino otrzymał od międzynarodowego jury, złożonego z dziennikarzy specjalizujących się w samochodach dostawczych, z 20 państw europejskich, tytuł “International Van of the Year 2009”.

Dalej

 

Nowe Fiorino zdobywa nagrodę branżową
Po zaledwie tygodniu od wprowadzenia na rynek w Wielkiej Brytanii, nowy, stylowy model Fiata - Fiorino Cargo zdobył swoje pierwsze brytyjskie wyróżnienie – nagrodę w kategorii Najlepszy Nowy Samochód Dostawczy (Best New Van) podczas tegorocznej edycji konkursu Fleet World Honours.
Dalej
Fiat Scudo i Fiat Ducato uznane w Niemczech za “KEP- Transporter Roku”
Fiat Professional w wyborach w konkursie do „KEP – Transporter Roku”, czyli najlepszych samochodów dostawczych w branży kuriersko-ekspresowo-pocztowej, należy do zwycięskiej czołówki.
Dalej
Europejski prymat w redukcji emisji CO2
Europejski prymat w redukcji emisji CO2 dla Fiat Automobiles.

Dalej
Specjalne wyróżnienie za innowacje dla Fiat Professional

Dla Fiat Professional i Ośrodka Badań Fiat: specjalne wyróżnienie za innowacje, które przyczyniają się do poprawy jakości życia.

 

Dalej
Nowy Fiorino: kompaktowy na zewnątrz, przestronny wewnątrz.

Rodzina Fiata Professional powiększa się. 

Dalej

Fiat Auto Poland nagrodzony tytułem "Tego, który zmienia polski przemysł".

W dniu 31 stycznia 2008 roku już po raz ósmy Redakcja Miesięcznika Gospodarczego "Nowy Przemysł" przyznała prestiżowe tytuły "Tego, który zmienia polski przemysł". 

Dalej

Oskar Polskiego Biznesu dla Sergio Marchionne

W dniu 26 stycznia b.r. na Zamku Królewskim w Warszawie miała miejsce uroczystość nagradzania przedsiębiorców, firm i produktów wyróżniających się pośród innych nie tylko sprawnością działania, atrakcyjnością oferty czy jakością produktu, ale także dążeniem do dorównywania najlepszym w Europie i w świecie, etyką prowadzenia biznesu i chęcią niesienia pomocy słabszym. 

Dalej

Fiat Rental - kompleksowy program dla firm

Fiat Professional wprowadza nową propozycję dla firm – kompleksowy program Fiat Rental łączący w sobie klasyczny leasing operacyjny wraz z usługami serwisowymi oraz ubezpieczeniem pojazdu. 

Dalej

 
 
 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies