Fiat Professional PZM-LUBLIN LUBLIN Fiat Professional PZM-LUBLIN LUBLIN
   
Fiat  
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aktualności

   


2008-05-29
Nowe Fiorino zdobywa nagrodę branżową

Nowe Fiorino zdobywa nagrodę branżową

Po zaledwie tygodniu od wprowadzenia na rynek w Wielkiej Brytanii, nowy, stylowy model Fiata - Fiorino Cargo zdobył swoje pierwsze brytyjskie wyróżnienie – nagrodę w kategorii Najlepszy Nowy Samochód Dostawczy (Best New Van) podczas tegorocznej edycji konkursu Fleet World Honours.

Nagrody te, rozdane podczas ceremonii w Londynie, są przyznawane corocznie producentom samochodów, którzy w opinii jury osiągnęli najwyższy poziom doskonałości w swoim sektorze.

Jury przewodniczy doświadczony specjalista, George Emmerson, który zarządzał flotami takich firm jak IBM, NHBC i Black Horse Agencies. Inni członkowie jury to Ross Durkin, Ken Rogers i John Kendall z redakcji Fleet World oraz menadżer flotowy, Jackie Pomfrett.

Dane na temat wartości rezydualnej pojazdów, kosztów utrzymania i niezawodności są dostarczane przez ALD Automotive, Masterlease oraz ING Car Lease.

John Kendall, wydawca Commercial Fleet World, skomentował nagrodę następująco: „Premiera Fiata Fiorino otwiera nowy rozdział trwającej już 30 lat współpracy Fiata i PSA w dziedzinie lekkich samochodów dostawczych. „Oferując ładowność 610 kg i przestrzeń ładunkową 2,50 m3, trzem konkurentom udało się połączyć ładowność użytkową z maksymalną pojemnością w kompaktowym furgonie dużo mniejszym od tradycyjnych lekkich samochodów dostawczych. Sprawdzone silniki, proponowane przez Fiata i PSA powinny również pomóc w utrzymaniu niskich kosztów użytkowania".

Paul Godden, Menedżer Marki Fiat Professional na rynku brytyjskim, powiedział: „Jesteśmy zachwyceni faktem, że Fiorino zostało uhonorowane w ten sposób i tak szybko po wejściu na rynek brytyjski. Proponowane przez ten furgon połączenie wymiarów, uniwersalności i atrakcyjnego wyglądu, gwarantuje jego sukces, co udowodniła dzisiejsza nagroda branżowa".

Fiorino uzupełnia gamę produktów oferowanych w Wielkiej Brytanii przez markę Fiat Professional – część spółki Fiat Group Automobiles SpA, wyspecjalizowaną w samochodach dostawczych – w momencie znaczącego zwiększenia sprzedaży tej marki w segmencie LCV, która odnotowała wzrost o 8.3 % w latach 2006-2007.

Produkowane w zakładach Tofas w Turcji Fiorino jest owocem joint-venture Fiata i PSA i zostało zaprojektowane specjalnie do łatwego i skutecznego wykorzystania w zatłoczonych centrach miejskich.
 

2008-05-29 
 
 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies